logo_idyllaglamp
pl
en
de

To miejsce uleczy

TWOJĄ DUSZĘ

Wyszukaj termin i zarezerwuj swój wymarzony glamp

Wymagane pola *
Glamping

Idyllaglamp

Glamping to połączenie angielskich słów glamorous i camping, czyli wypoczynek pośród natury w luksusowych warunkach. To idealny wybór dla osób ceniących sobie bliski kontakt z przyrodą, jednocześnie kochających komfort i wygodę. Wszystko to i wiele więcej może zaoferować
Idyllaglamp. Nasze namioty sferyczne czekają na Was w miejscowości Dzbądz. Sąsiedztwo lasów, pól, łąk, wielu naturalnych i sztucznych zbiorników wodnych czyni to miejsce atrakcyjnym pod wieloma aspektami. Sama idea nocowania w namiocie jest czymś niszowym, ale jakże kuszącym w dzisiejszych czasach.

Idyllaglamp, czyli unikatowość, dyskrecja i intymność - to nas wyróżnia!

Nasze glampy dają możliwość przeżycia niezapomnianych chwil. Cisza i spokój, które otulają nasze siedlisko pozwalają na pełen relaks. Spacer wzdłuż brzegu rzeki Narew i jej naturalne odgłosy to najlepsza terapia. Tutaj na pewno zapomnicie o codziennej gonitwie. Przemierzając leśne ścieżki nigdy nie poczujecie się samotni. Waszymi towarzyszami będą wiewiórki, sarny, jelenie, a nawet dostojne łosie! Nasza oaza spokoju pozwoli Wam dostrzec piękno otaczającego świata. Nawet odgłosy płonącego ogniska, wieczorową porą, wydają się być magiczne. Każdy poranek pośród śpiewu ptaków zwiastuje cudowny dzień. Pobudzająca kawa na tarasie, relaksujący seans w saunie oraz kąpiel w jacuzzi są dopełnieniem tego miejsca. Idylliczny klimat wsi oraz całej okolicy z pewnością pozwoli Wam naładować baterie. Odpoczynek w naszych namiotach sferycznych to również doskonały pomysł na romantyczny weekend we dwoje, czy szybki city break.

Galeria

Zapraszamy!

Urokliwa miejscowość Dzbądz, rzeka Narew, kąpieliska, liczne ścieżki piesze i rowerowe, sauna i jacuzzi na wyłączność czekają na Was!

Tutaj poczujecie spokój i harmonię

Tutaj poczujecie spokój i harmonię

Zadbaliśmy o każdy detal, abyście również i Wy doświadczyli magii tego miejsca.

Na nowo zakochasz się w życiu, ludziach, sobie…

Kontakt

Rezerwacja
IdyllaGlamp
Dzbądz 10J
06-230 Różan
TEL :+48 883 230 385

Social media

Regulamin | Politka prywatności | Idyllaglamp 2022 – wynajem glampów